ugy szertenek ma kis babat
Közzétéve: 2012. 05. 09. 12:31 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 09. 12:31 -
• 1 perc olvasás
Jo napot en februar 24diken voltam laparaszkopian es marciusban megjot nekem a a havi menzeszem de eben a honapban mar nem jot meg...
... a laparan nem volt semi bajom csak az egyik petefeszkem nagyob volt mind a masik lehet teherbe esni ijen hamar lapara utan kerem segitsen nekem de mielot nem voltam laparaszkpian nem jart rendesen a menstruaciom kimaradozot 4-5honapokat is csak inekcioval jot meg nekem kerem szepen ha tud segitsen ma nekem ugy szertenek ma kis babat
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


