ujjbegyeim először csak elkezdtek hámlani

Közzétéve: 2011. 02. 02. 11:43 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves DR. Mindekét kezemen az ujjbegyeim először csak elkezdtek hámlani de aztán bepirosodtak érintésre érzékenyek és növekszik a hámlás is.. Először azt hittem csak kivan száradva de hiába kentem körömvirág krémmel az sem használt. Gondoltam lehet a munkám miatt:cipőboltban vagyok eladó és a sok doboztól kiszokott száradni de ez valahogy nagyobb szintűvé vált.

Kedves Kérdező!
Bőrgyógyászaton mutassa meg a kezét a szakorvosnak. Nem feltétlen kiszáradás, lehet allergia, gomba... ezt az orvosnak látnia kell.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek