Ülőideg gyulladás

Közzétéve: 2004. 07. 12. 09:20 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Idén 50 éves Édesanyámnak a helyi Reuma orvos szerint ülőideg gyulladása van. Második hete kap Galvánkezelést, szinte inden nap. Sajnos azonban semmit sem javul az állapota, talán a kezelések után még rosszabbul érzi magát. Azt szeretném ha megkérdezni, hogy pontosan mi az ülőideg gyulladás, illetve mennyi időbe telhet még a gyógyulása a mostani terápiával s esetleg van-e más mód a kezelésére?

A reumatológus gyógyszert tud adni /gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót/, fizioterápiát , gyógytornát előírni. Ha a kezelés hatástalan, akkor ismételten fel kell keresni a reumatológust, aki módosít a kezelésen. Az ülőideg / nervuis ischiadicus/ több okból és többféle bántalmat szenvedhet. Kérdésére csak akkor tudok válaszolni, ha megírja Édesanyja pontos diagnózisát /latinul/.


                                                                        dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek