Unokám kb 1éve elesett, beütötte a fejét

Közzétéve: 2011. 09. 01. 18:05 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Weborvos! Unokám kb 1éve elesett, beütötte a fejét. Akkor 3éves volt. Rögtön felugrott, igaz egy darabig még sírt, de nem fájdított semmit. Én akkor nem vittem orvoshoz, amit azóta is bánok, mert egyre többet hallani az esésekből eredő komoly problémákról. Szeretném megkérdezni a leírtak alapján,lehet-e még valami probléma ebből kifolyólag?Válaszát előre is köszönöm.Tisztelettel: egy aggódó nagymama.

Ha semmi panasza nincs, felejtsék el a balesetet, ami bizonyára nem az utolsó a gyereknél.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek