uszodába, ahol összeszedhetett egy gombás fertőzést

Közzétéve: 2011. 02. 03. 17:28 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Kislányom tíz éves. Rendszeresen jár uszodába, ahol összeszedhetett egy gombás fertőzést. Viszkető érzése van állandóan.Mivel lehetne kezelni? Köszönöm! Egy aggódó anya

Kedves Szülő!
A konkrét, bőrgyógyász által felállított diagnózis ismeretében a szakorvos nyújt kezelési módot.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek