Vác23!
Közzétéve: 2012. 05. 04. 09:19 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 04. 09:19 -
• 1 perc olvasás
Vác23! Kb egy éve jelentkezett a bal petefészkemen egy ciszta amit nem akartak műteni, mondván hogy várunk, hátha magától kifakad...
... Ez meg is történt a hétfői napon úgy begörcsöltem bent is tartottak 2napig, de semmit nem találtak a ciszta eltűnt a vérvétel tökéletes, de az egész hasam görcsben van, kő kemény és nem javul semmiféle gyógyerre sem. Ez a cisztától lehet, vagy forduljak másmilyen orvoshoz.??? Sajnos teljesen tanácstalan vagyok :(
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


