vádli alatt befeszül

Közzétéve: 2010. 01. 23. 08:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jó estét! Olyan problémám van, hogy ha sétálok semmi bajom nincsen de ha már épp egy kicsit felgyorsítok akkor vádli alatt olyan érzésem van hogy befeszül, és mintha szét akarna durranni azon a részen. Mind a 2 lábamnál, ez mitől lehet? Előre is köszönöm!

Tisztelt Páciens!
Izom-ín átmeneti probléma, nyújtó gykorlatok, külsőleg Fastum gél használat. Ha nem javul ortopédiai vizsgálat javasolt.
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek