valami baj történt az előváladéktól
Közzétéve: 2012. 06. 09. 11:57 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 09. 11:57 -
• 1 perc olvasás
Tisztet doktor úr/nő ! Az lenne az én problémám hogy körülbelül 1 hete voltunk együtt a párommal és elkezdett fájni a köldököm környékén, félünk attól hogy valami baj történt az előváladéktól, és a havimnak 2 hét múlva kell megjönnie, lehet az idegesség miatt is ez a fájdalom ? forró kád víz jót tehet ?
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


