valamifele alvaszavarom van

Közzétéve: 2011. 03. 29. 10:59 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

juni-21 valamifele alvaszavarom van ,de az orvosom szerint ez elmulik,volt egy par honapja egy allergias rohamom egy gyogyszerre,azota semmit sem szedek,hatgerinc servem van 40 eves no vagyok,,az az ejszaka ota,ha lefekszem,mindha nemkapnek levegot ,a gyomromtol erdekes erzesek jonnek es ha becsukom a szemem meg rosszabb,mindha valami roham akarna elkapni,sokaig tart meg elalszom es meg be sem csukom a szemem ,mar elovesznek ezek a furcsa ,rossz erzesek,estere citromfuteat iszom, kerek surgos segitseget ,koszonom

Kedves levélíró!
Önálló alvászavar nagyon ritka, majdnem mindég egyéb tünetekkel társul és emiatt a rendezése is jártasságot és türelmet igényel.
Nyilván kialakult valami zavar az "alvóka" rendszerével és ez rögzült és egyre nehezebb az elalvás.
Mindenképpen kellene legalább egy hosszabb interjú egy gyakorlott pszichiáterrel, pszichológussal.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

alvászavar - alváshiány - álom ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek