Válaszok a csomóra

Közzétéve: 2012. 05. 15. 12:59 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Válaszok a csomóra..Üdvözletem,a véleményükre lennék kíváncsi:kb 3 hete 1 csómót vettem észre a jobb mellemben...

... előtte izomnövelő szteroid kúrát végeztem,a csómó babnyi nagyságú,tapintásra fájdalmas,eggyidelyűleg torok és mandula gyulladásom is van.Mammográfián,ultrahangon,vérvételen voltam eredményekre várok jövö héten lesznek meg de aggódom ezért fordultam önökhöz.Elfog múlni,daganat ez,műteni kell??Ehhez hasonló kérdések kavarognak bennem...Válaszukat előre is

köszönöm



VÁLASZ



Túlságosan korán fordult hozzánk kérdésével. A vizsgálati eredmények ismerete nélkül nem tudunk választ adni, mert nem tudjuk, milyen természetű elváltozással állunk szemben. Kénytelen lesz megvárni a vizsgálati eredményeket.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek