Változókor, hormonprobléma, rák?
Közzétéve: 2012. 06. 27. 09:29 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 27. 09:29 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Dr.Úr/Nő! 47 éves vagyok. két hónapja a menstruációm utáni 13. napon először barna majd véres piros színű vér, de főként nyálkahártya távozik. Ez kb 5 napig tart, mjnt egy menzesz.. Persze ez kevesebb vérrel jár. Aztán elmúlik. A menstruációm pedig teljes rendben van. Fájdalmam nincs.Mi lehet ez? Változókor, hormonprobléma, rák? Kérem segítsen! Köszönöm! Egy aggódó anya!
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


