van egy különös hasi fájdalmam

Közzétéve: 2011. 03. 18. 07:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Azt kérdezném, hogy van egy különös hasi fájdalmam. Az orvos mondott egy olyan kifejezést, hogy "hasi migrén"-em lehet, de nincs segítség. Több internet-oldalon, külföldin, is néztem van ilyen, de nem tudom , tényleg mit lehet tennem ellene?! Várom a tanácsukat, köszönettel.

A hasi migrén fogalma inkább a gyerekgyógyászatban fordul elő, felnőtteknél nemigen tesznek róla említést a szaklapok. A „különös hasi" fájdalom alapján sem hasi migrénre sem más betegségre nem tudok következtetni, hiszen semmit sem tudok a betegségéről, a leleteiről, a tüneteiről és Önről sem.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek