Van értelme reménykedni?
Közzétéve: 2011. 03. 29. 09:47 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 29. 09:47 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr! Két nap múlva hugyhólyagdaganattal műtenek. Tavaly méhtestdaganat miatt Wertheim műtétem volt. A szövettani lelet szerint csak a méhben volt, a többi, köztük a nyirokmirigyek is negatívak voltak. Lehet ez az előző következménye, várható évről -évre egy-egy belső szervi daganat:Köszönettel Van értelme reménykedni?
Amennyiben nem a korábbi műtéttel szomszédos területen van a hólyagdaganat, a szövettani lelet igazolja majd az összefüggést vagy a véletlen egybeesést és erősíti meg a reményt.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


