vércukor szintem napközben

Közzétéve: 2011. 08. 15. 08:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Normális az,ha a vércukor szintem napközben ( 3-4 óra fele) 7,5 és 8,9 ? Még csak 16 éves vagyok.

A vércukor szint az Ön által megadott értékben nem látszik normálisnak, ha a mérést 1-2 órán belül nem előzte meg étkezés. Azt javaslom, forduljon a gyermekorvosi szakrendeléshez, mert fiatal korban is lehetséges a cukorbetegség anélkül, hogy tüneteket okozna. Ennek a lehetőségét a súlyos késői komplikációk miatt ki kell zárni. Ha viszont igazolódik, okvetlenül kezelni kell.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek