vércukor szintem napközben
Közzétéve: 2011. 08. 15. 08:49 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 08. 15. 08:49 -
• 1 perc olvasás
Normális az,ha a vércukor szintem napközben ( 3-4 óra fele) 7,5 és 8,9 ? Még csak 16 éves vagyok.
A vércukor szint az Ön által megadott értékben nem látszik normálisnak, ha a mérést 1-2 órán belül nem előzte meg étkezés. Azt javaslom, forduljon a gyermekorvosi szakrendeléshez, mert fiatal korban is lehetséges a cukorbetegség anélkül, hogy tüneteket okozna. Ennek a lehetőségét a súlyos késői komplikációk miatt ki kell zárni. Ha viszont igazolódik, okvetlenül kezelni kell.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


