vércukorszint
Közzétéve: 2010. 11. 14. 07:14 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 11. 14. 07:14 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Cím! Normál éhgyomri vércukorszintet mérek ujjbegyből a házi készülékkel, de étkezés után 1 órával a vércukorszint alacsonyabb annál. Ez normális? Köszönöm válaszát!
Igen, ez egy normális jelenség. Bizonyosan nincs cukorbetegsége.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


