Véres köpet
Közzétéve: 2007. 05. 07. 16:22 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2007. 05. 07. 16:22 -
• 1 perc olvasás
32 éves férfi vagyok. problémám tavaly nyáron kezdődött,amikor két nyirokcsomóm közvetlenül az álcsúcsom alatt megduzzatt. Azóta túl vagyok különböző vizsgálatokon: vérvizsgálat, tüdőszűrés, Tbc szűrés, szövettan. Minden leletem negatív. Az orvosom nem tudja, hogy mitől lehetett a duzzanat. Most már a duzzanat alig észrevehető és már alig tapíntható. A kérdésem az volna, hogy a slájmmal néha egy kis vér is távozik. Idáig kb. 2-3szor. Ez mitől lehet? És ha lenne valami baj a szövettan kimutatta volna(2006 októberében volt a vizsgálat)? Nem dohányzom.
Az állcsúcs alatti nyirokcsomók a legritkább esetben rosszindulatú betegség jelei. Vannak itt apró nyálmirigyecskék, ezek körül is begyulladhatnak csomók. A vérs köpettel nincs összefüggésük. Gégészeten kellene ismételten jelentkezni a véres köpet miatt, hogy a vér helyét megtalálják. Lehet fogínygyulladás miatt, orrgarati eltérés miatt, stb.,
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


