vérzés megint

Közzétéve: 2012. 05. 05. 17:05 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor úr/doktornő! Vérzésprobléma kérdéssel már kérdeztem öntől, azóta el lett végezve clamydia fertőzésre is vizsgálat, ami negatív lett...

... Volt kéthónapnyi tabletta mentes hónapom, amikor is 21 napokra jött meg a menzeszem, majd ismét felirt a doktor egy nagyon új gyógyszert /Zoely/, amit mióta elkezdtem szedni, vagyis már 19 napja két nap vérzés mentes napom volt a többi napon barnás, illetve vérzésem volt.

Előző tanácsában javasolta a spirált, de félek tőle, hogy esetleg ennél is ugyan úgy vérzésem lenne, és ablakon kidobott pénz lenne amit a spirálba ölök bele.

Mitől lehet, hogy ennyire nem jó egyik fajta gyógyszer se?Pedig előtte soha ilyen problémám nem volt.

Változhat meg ennyire második gyermek születése után a hormonok?

Változhat esetleg a második hónaptól Zoely szedése alatt, hogy beáll a vérzésem, vagy hagyjam most abba?



Válaszát előre is köszönöm!


JELIGE:vérzés megint



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek