vicsorításról hogyan tudnék leszokni?
Közzétéve: 2010. 11. 16. 07:06 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 11. 16. 07:06 -
• 1 perc olvasás
Az állandó vicsorításról hogyan tudnék leszokni? A párom figyelmeztett rá. Az az igazság, hogy krónikus fájdalmam van évek óta, s ez tükröződik az arcomon. De azért szeretném, ha nem feltűnő lenne. Köszönettel.
Kedves levélíró!
Azt hiszem a párjának igaza van. Ha valóban van krónikus fájdalma, akkor ez természetesen tükröződik az arcán is. Ha megpróbálja ( akár tükör elött gyakorolva )a fájdalmát elfogadni és "mosollyal" viselni, akkor megváltozik az arckifejezése.
Minden attól függ, hogyan viszonyúl a krónikus fájdalomhoz.
Üdvözlettel:
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


