viszkető kiütés jelentkezik...

Közzétéve: 2009. 04. 08. 11:28 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Dr.! Olvastam az enyémhez hasonló panaszt. Ujjamon viszkető kiütés jelentkezik, másnapra bedagad, pirosas lesz. nem fáj, már nem viszket, panaszmentes, bőrgyógyász amit felírt krém nem mulasztotta el, sőt következő alkalomra már kivétel nélkül az összes ujjam bedagadt, és már hónapok óta úgy van. forró víz alatt, pedig bekékülnek. kérem, mit csináljak? senki nem tudja, hogy mi ez. mindenki csak találgat, felírtak ezt azt, de nem mulasztja semmi. milyen orvoshoz forduljak? vettek vér, vizeletmintát, voltam bőrgyógyásznál. tünetek nem enyhülnek. elmúlik a dagadás?

Ha ez ilyen problémává vált, leghelyesebb valamelyik konzultatív intézményben (egyetemi bőrklinikán) megmutatni.
Dr. Veres Gábor (www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek