Azt szeretném kérdezni, hogy a vizeletben , mikor az illetőnek
diabetes mellitusa van, hogy mutatható ki a cukor? Szabad szemmel látható?
Ha a vizelet állni hagyjuk, és 2 fázisú lesz az eredetileg zavaros vizelet,
a felső réteg átlátszó, sárgás, az aljára pedig egy ilyen fehéres, homok-
illetve porszerű finom réteg rakódik, az mit jelenthet?Utalhat diabetesre?
Válaszát előre is köszönöm!
<font face="Arial" size="2">Válasz 1</font>
<font face="Arial" size="2"></font>
<font face="Arial" size="2">Egyszerű vizeletvizsgálattal. Kb másfél évszázaddal ezelőtt az orvos izleléssel állapította meg és ezért külöm honorárium járt neki.</font>