vizeletében cukrot mutatott a vizsgálat
Közzétéve: 2011. 01. 21. 13:18 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 01. 21. 13:18 -
• 1 perc olvasás
Fiam (31) vizeletében cukrot mutatott a vizsgálat, az új begyből vett vérvizsgálat pedig 5,2 cukrot mutatott. Mire utal ez? Várom mielőbbi szíves válaszát, Üdv.
A fiát ki kell vizsgálni. Meg kell keresni az okot, miért van cukorvizelés. Addíg kezelni sem lehet, amíg az okot nem találják meg.
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


