WBB jeligére

Közzétéve: 2009. 05. 07. 12:26 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

WBB jeligére: Ismerősömnél nagyon pici baba született 23 hétre és agyvérzést kapott, amire azt mondják, hogy ilyenkor ez szinte természetes.Azt kérdezném, hogy miért kap egy ilyen kis baba agyvérzést?Köszönöm a választ!!

Az egész szervezete éretlen, az alvadási faktorai nem "működnek", a szövetei, így az erei is sérülékenyek. Sajnos. dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek