zene

Közzétéve: 2009. 03. 16. 21:57 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Dr-nő/Úr! 14 éves,az utóbbi hónapokban erősen kamaszodó kisfiam van. Túl van a felvételiken, amin sikerrel szerepelt. Kb.1 hete szólt, hogy a fülében, fejében állandóan zenét hall. Lehet ez tv-reklám zenéje, vagy éppen amit rádióban, tv-ben hall. A fejében újra meg újra lejátszódik. Karácsonyra számítógépet kapott, vele együtt számítógépes játékkal, ami emberi fülnek bántó, autók törnek, csikorognak, stb a játékban. Terészetesen ezt eddig fülhallgatóval hallgatta, játszotta. Gyermekorvos megnézte, megjártuk a fülészetet, hallásvizsgálatot, a leletei mind negatívak. Talán piciny javulás, hogy vannak napközben olyan órák, hogy nem "hallja a zenét". Hova tovább? Milyen irányba vigyem vizsgálatokra? Köszönettel várom válaszát! "zene" jeligére

Újra fülészetre, majd ideggyógyásznak mutassa meg.

dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek