Zsuzsa

Közzétéve: 2011. 05. 28. 05:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktornő! Problémám 2009-ben kezdődött bal oldali fülemnél a nyirokmirigyek megnagyobbodtak lázas nem voltam, közben kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem is van.Erre Sumamedet irt fel a háziorvosom a pajzsmirigyre Letroxot. Sumamedből 3 doboz szüntette meg a gyulladást. Közben augusztus elején a jobb fülem elkezdett ciripelni ez nem suhogás ez olyan mintha valami magas frekvencián hol halkan hol hangosabban ciripelne valami. A fülészeten Betaserc gyógyszert kaptam nem használt. A doktornő meg is jegyezte ne várjak tőle nagy eredményt. Csináltak hallásvizsgálatot az is jó a dobhártyám rendben. Minden rendben van a fülemmel csak ez a ciripelés nem hagy el éjjel nappal.Mostanában van amikor még hangosabb, pláne ha csend van körülöttem akkor egyre elviselhetetlenebb. Tisztelettel kérem a Doktornő véleményét mit tudna javasolni? Tisztelettel: Zsuzsa jeligére

A legtöbb fülzúgás ciripelő, magas frekvenciájú. És természetesen annál zavaróbb, minél nagyobb a csend körülöttünk, hiszen a környezeti zajok elfedik. Oka ismeretlen, ezért nincs semmi olyan " csodaszer", amely esetében biztosan elmúlik. A Betasercből kétszer, vagy 3x24 mg szedhető fél évig. Vagy Bilobil Vital / 120 mg/ 2x1 naponta fél évig. Azt reméljük, hogy csökken, vagy megszűnik a zúgás.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek