28 új beteg, 9 új halott a napi mérleg
Közzétéve: 2020. 05. 08. 07:18 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2020. 05. 08. 07:18 -
• 1 perc olvasás
1132 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 74-en vannak lélegeztetőgépen.
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 3178 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 9 idős krónikus beteg. Ezzel 392 főre emelkedett az elhunytak száma, 865-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból. Az aktív fertőzöttek száma 1921 fő. Az aktív fertőzöttek 62%-a, az elhunytak 79%-a, a gyógyultak 54%-a budapesti vagy Pest megyei. 1132 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 74-en vannak lélegeztetőgépen. A Pesti úti idősotthonban 41 főre nőtt az elhunytak száma - jelentette a koronavírus.gov.hu.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek