42 új fertőzött, újabb 3 elhunyt - reggeli mérleg

Közzétéve: 2020. 05. 20. 08:05 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Az aktív fertőzöttek harmada, 539 fő igényel kórházi kezelést, közülük 29-en vannak lélegeztetőgépen.

42 újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 3598 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 3 idős krónikus beteg. Ezzel 470 főre emelkedett az elhunytak száma, 1454-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból. Az aktív fertőzöttek harmada, 539 fő igényel kórházi kezelést, közülük 29-en vannak lélegeztetőgépen.

A három elhunyt:

- egy 67 éves férfi, akinek alapbetegségei: magas vérnyomás, veseelégtelenség, vastagbélrák májáttéttel.

- egy 61 éves férfi, akinek alapbetegsége: cukorbetegség

- egy 66 éves férfi, akinek alapbetegsége: tüdőgyulladás, bakteriális enteritis, magas vérnyomás, cukorbetegség

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek