Az EMMI saját halottjának tekinti a tatabányai beteghordót

Közzétéve: 2020. 04. 29. 00:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A koronavírus első, egészségügyben dolgozó áldozatát az Emberi Erőforrások Minisztériuma saját halottjának tekinti.

Az EMMI kedd délután közleményt adott ki: "Életének 41. évében elhunyt Bohák Csaba beteghordó, aki húsz éven keresztül lelkiismeretesen szolgálata a tatabányai Szent Borbála Kórházat és odaadó munkájával hozzájárult a betegek gyógyításához. A csendes, megbízható egészségügyi dolgozó a székesfehérvári Szent György Kórházban több héten keresztül intenzív kezelés alatt állt. Szervezete április 24-én feladta a harcot a COVID-19 vírus elleni küzdelemben. A koronavírus első, egészségügyben dolgozó áldozatát az Emberi Erőforrások Minisztériuma saját halottjának tekinti".

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek