A zuglói polgármester pótlékot ad a helyi egészségügyi dolgozóknak
Közzétéve: 2020. 03. 31. 21:46 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2020. 03. 31. 21:46 -
• 1 perc olvasás
A veszélyhelyzeti pótlékot, a bruttóbér 25 százalékát április elsejétől május 31-ig vezetik be a Zuglói Egészségügyi Szolgálat dolgozóinak.
Horváth Csaba a XIV. kerület polgármestereként elrendelte a veszélyhelyzeti pótlék bevezetését a zuglói egészségügyi szolgálat dolgozóinak. A kiegészítés mértéke a bruttóbér 25 százaléka - írja az ezalenyeg.hu.
A veszélyhelyzeti pótlék április elsejétől május 31-ig vezetik be a Zuglói Egészségügyi Szolgálat dolgozóinak. Zugló polgármestere az egészségügyi dolgozókon kívül hálásan köszöni az önkénteseknek, az önkormányzat dolgozóinak és valamennyi zuglói polgárnak, aki lehetősége szerint segítséget nyújt másoknak ezekben a nehéz időkben is.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek