Egészségügyi ellátásért büntetlenség?

Közzétéve: 2019. 08. 10. 02:16 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kiszivárgott egy hangfelvétel a karcagi rendőrkapitányról, amin azt kéri, a kórházi dolgozókat ne büntessék.

A kórházi dolgozókat ne büntessék, mert akkor nem lehet elintézni a rendőrök soron kívüli ellátását - egyebek közt ezt is mondja a karcagi rendőrkapitány azon a hangfelvételen, amely az RTL Híradó birtokába jutott. Beosztottjait kéri arra, hogy differenciáltan bírságoljanak. Úgy tudjuk, az ügyben fegyelmi eljárás folyik, de nem a rendőrkapitány, hanem a felvételt készítő rendőrök ellen.

Részletek a riportban.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek