Jogosulatlanok is megkaphatták a koronavírus elleni oltást

Közzétéve: 2021. 01. 15. 23:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

A MOK titkára szerint ezt semmiképp nem szabad büntetni, a hatóságok viszont szankcionálni fogják.

Olyanok is kaphattak koronavírus oltást, akik hivatalosan még nem jogosultak rá, vagyis nem egészségügyi vagy szociális dolgozók. Az RTL Híradóhoz több ilyen eset is eljutott névtelenül. A Magyar Orvosi Kamara is tud ilyenről. A szervezet titkára szerint ez nem feltétlen baj, és nem az emberek hibája, akiket szerinte ezért semmiképp nem szabad büntetni. A minisztériumtól viszont azt közölték, a hatóságok ezt szankcionálni fogják.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek