Koronavírusos lett a Szent János Kórház igazgatója
Közzétéve: 2020. 10. 21. 02:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2020. 10. 21. 02:45 -
• 1 perc olvasás
Varga Judit igazságügyi miniszter koronavírus-tesztje is pozitív lett, enyhe légúti tünetei vannak.
Az Észak-Közép-budai Centrum, Új Szent János Kórház és Szakrendelő főigazgatóján október 20-án reggel koronavírus tesztet végeztek, melynek pozitív eredményéről a kora esti órákban értesült – közölte közösségi oldalán az egészségügyi intézmény, amelyet a vg.hu idéz.
A kórház szigorú járványvédelmi protokolljának köszönhetően Dr. Takács Péternek az intézményben szoros kontaktja nincsen, tünet-, és panaszmentes, feladatait a következő 10 napban otthoni munkavégzés keretein belül látja el.
Varga Judit igazságügyi miniszter koronavírus-tesztje is pozitív lett, enyhe légúti tünetei vannak - adta hírül a politikus a Facebookon, amelyet a napi.hu vett észre.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek