Látogatási tilalom a debreceni kórházak osztályain
Közzétéve: 2021. 10. 27. 01:44 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2021. 10. 27. 01:44 -
• 1 perc olvasás
A látogatási tilalom a romló járványhelyzet miatt vált szükségessé.
A látogatási tilalom a Debreceni Egyetem Klinikai Központjának minden betegellátó egységére vonatkozik és október 26-tól visszavonásig érvényes - írja a dehir.hu.
Az intézmény kéri a betegek és a hozzátartozók együttműködését és türelmét.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek