Meghalt az oltástagadó apa, élet-halál között a családja

Közzétéve: 2021. 11. 17. 01:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kis időn belül a négytagú család egymás után egy fővárosi kórház intenzív osztályán kötött ki, valamennyien lélegeztetőgépre kerültek.

Koronavírussal kórházba került egy négytagú, oltástagadó, hamis védettségi igazolvánnyal rendelkező budapesti család. Közülük a szülők tünetei voltak a legsúlyosabbak. Az édesapa elhunyt, a felesége állapota is nagyon súlyos, az ő életéért jelenleg is küzdenek az orvosok – tudta meg a Blikk. A lap információja szerint a kórházi dolgozók gyanúsnak találták a négytagú család védettségi igazolványait, ezért értesítették a hatóságot.

A Blikk értesüléseit több forrás is megerősítette. Egészen szomorú, egyben tanulságos történet rajzolódik ki a háttérben. Úgy tudjuk, a család egyik tagja sem oltatta be magát, ám védettségi igazolványra szükségük volt, mert gyakran utaznak külföldre. Hogy a most tervezett nyaralás végül összejött-e vagy sem, azt nem tudni, ám annyi bizonyos, hogy a családtagok elkapták a koronavírust, és kis időn belül egymás után egy fővárosi kórház intenzív osztályán kötöttek ki, valamennyien – a kisiskolás gyerekek is – lélegeztetőgépre kerültek.

A családfő életét már nem tudták megmenteni az orvosok, és információink szerint kisebbik gyermekük továbbra is életveszélyes állapotban van. Úgy tudjuk, a rendőrség vizsgálja a családtagok birtokában lévő védettségi igazolványokat.

További részletek a cikkben.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek