48 éves estem teherbe
Közzétéve: 2011. 03. 20. 09:33 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 20. 09:33 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Majd nem 48 éves estem teherbe, sajnos nem éreztem magamban annyi erőt, hogy a babát megszüljem. Lelkileg nagyon bánt a dolog. A műtét november 5-én volt, de azóta sem jött meg a menstruációm. A műtét után 6 héttel az orvosom végzett hüvelyi ultrahangos vizsgálatot, de semmi elváltozást nem talált. Kérdésem az lenne, hogy mennyi ideig várhatók azzal, hogy újból orvoshoz forduljak, vagy nálam már ez a változókor beköszöntét jelenti? Segítségét köszönve tisztelettel egy olvasó
Kedves Kérdező!
Ismételt ultrahang és hormon vizsgálatot javasolok.
Tisztelettel: Dr.P.A.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


