alhasi fájdalom
Közzétéve: 2011. 03. 17. 09:18 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 17. 09:18 -
• 1 perc olvasás
Jelige: alhasi fájdalom Tisztelt Doktor Úr! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy elég ré óta fáj a hasam. Voltam már hasi ultrahangon, ott annyit mondtak, hogy ahol nekem fáj, az az egész vastag belem. Azt ajánlották, hogy csináltassak egy irrigoscopiai vizsgálatot, ill. egy hasi CT-t, most ezek előtt állok még. A kérdésem az lenne, hogy ha ezt a két vizsgálatot megcsinálják, ebből kiderül, hogy nekem esetlegesen vastagbél rákom van-e? Vagy mi az a vizsgálat, amivel ez 100%-an megtudható? Válaszát előre is köszönöm. Egy aggódó fiatalember
Várjuk meg először a két vizsgálat eredményét és akkor érdemes csak tovább gondolkodni.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


