Állandó nyomás

Közzétéve: 2011. 03. 18. 07:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor úr, Harmincéves férfi vagyok.Decemberben erős antibiotikumos kezelésen estem át. Ennek következtében megfajdult a gyomrom, reflux-szerű tüneteim voltak. Szedtem probiotikumokat ,de nem enyhült és ezért gasztroenterológushoz fordultam, aki gyomortükrözéssel egy nagyon enyhe nyombélirritációt állapított meg.Gyógyszerek hatására a fájás elmúlt de azóta nyomást érzek a mellkasom alatt- rendszertelenul nagyobbodik vagy csökken,előfordul ,hogy nem érzem ,de azóta nem tudok hasra feküdni mert olyankor nagyon nyom. Kerülnöm kell a hirtelen mozdulatokat és a fizikális terhelést. Néha elég gyenge vagyok Laboreredmények jók , vérnyomás normális ,nem dohányzom,nem fogyasztok alkoholt ,kerülöm a refluxot okozó ételeket. Mi lehet a bajom? Jelige: Állandó nyomás

Nem értem pontosan mit jelent az, hogy a mellkasa alatt van nyomó érzése. A hasában érzi ezt? Nem hiszem, hogy a panaszok és a gyógyszerek összefüggenének egymással.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek