Babát tervezünk

Közzétéve: 2011. 03. 17. 09:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr! Babát tervezünk. Kb. ovuláció utáni 8. napon lehetek. Valószínűleg elkaptam valami hüvelyi fertőzést, mert nagyon viszket és piros is, pár napja volt darabosabb folyásom is. Lehet valami hüvelytablettát használnom egy esetlegesen fenálló korai terhesség esetén? Köszönöm válaszát!

Kedves Kérdező!
Canesten hüvelytablettát bátran használhat.
Tisztelettel: Dr.P.A.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek