bacsika
Közzétéve: 2011. 03. 10. 17:21 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 10. 17:21 -
• 1 perc olvasás
T. Weborvos! Laborvizsgálati eredményeim. (Csak a csillagozottakat írom ide, a többi határon belül van.) Vérképben: P-LCR 47 ( 13 - 43 ) vérsüllyedés 22 ( 5 - 18 ) C reaktív fehérje 11,7 ( < 5 ) Összkoleszterin 5,4 ( < 5,2 ) (Triglicerid 2,15) Vizeletben:: baktérium 3616 ( 0 - 500 ) nitrit pozitív A süllyedésem évek óta, ahányszor csak mérték, mindig magasabb volt, mint a normális érték. A C rektív fehérje értéket most másodszor mérték, az első is (tavaly márciusban) ugyanilyen magas volt. Azt szeretném kérdezni, hogy kell-e foglalkozni ezzel? (Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez rák jele is lehet.) Igaz ez? Válaszát előre is köszönöm. Jelige: bacsika
Megértését kérem, de laboreredményt nem elemzek, hiszen a laborvizsgálatot az Ön kivizsgálását végző orvosa kérte. Mégpedig azért, hogy a panaszai, a klinikai leletei mellett a leborértékeket is számításba vegye. 1-2 csillagból a beteg megvizsgálása nélkül nem mondunk semmiféle konkrét eredményt, diagnózist.
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


