Bél-gyomor tükrözéseken CT-vizsálaton voltam
Közzétéve: 2011. 03. 20. 20:01 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 20. 20:01 -
• 1 perc olvasás
Bél-gyomor tükrözéseken CT-vizsálaton voltam. vannak emésztési problémáim, van rekeszsérvem, enyhe refluxom,duedenum lefutási rendellenesség. A refluxra kapott gyógyszerektől az epém begörcsöl. Vagy nam jól alkalmazom mert cholagolt cseppeket veszek be, aztán jön megint az égés. Próbálom a teákat. Még a kamilla a legjobb. A vérképem egyébként nagyon jó. Csak én nem vagyok, még éjjel is jön a görcs, ilyenkor van széklet ez legtöbbször a hashajtó tamarint használok, de ha anélkül is. llyenkor egy nyugtató, esetleg nospa, aztán megint 4-5 órárig nyugszik. Ugy érzem mintha kő lenne a gyomromban és a hátamban a vállamig kisugárzik a a nyomás.. Nagyon egyedi eset vagyok, és ha valaki meggyógyitani én lennék a legbodogabb, mert szinte 2 éve van ez az állapot , akkor még ritkábban de mostmár naponta. Köszönöm, hogy meghallgatnak és hogy egyáltalán foglakoznak a problámákkal.
Mindig foglalkozunk a hozzánk fordulók problémáival és amennyire tőlünk telik, segíteni is igyekszünk. De hatásos segítséget nagyon nehéz nyújtani úgy, hogy nincs lehetőségünk kérdéseket feltenni, a panaszost megvizsgálni, a pontos leleteket, leírásokat megismerni. Az Ön esetében az az érzésem, hogy meglehetősen rendszertelen életet él. A reflux kezelése komplex és nem biztos, hogy az adott gyógyszer a választandó. Diéta, cigaretta, kávé, üdítők, rendszeres étkezés, könnyű vacsora, testsúlycsökkentés, testmozgás, kamilla, egyéb alkáliás szerek mind hozzá tartozhatnak a megfelelő eredmény eléréséhez.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


