cukorbeteg leszázalékolása

Közzétéve: 2008. 02. 12. 13:15 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Nekem az lenne a kérdésem,hogy 1993-ota cukorbeteg vagyok naponta 5 inzulint adok magamnak.letudom magam százalékoltatni?köszönöm előre is a választ....

A cukorbetegséggel magával nem. A cukorbetegség + szövődményei, és az Ön általános állapota, életkora együtt határozza meg, hogy munkaképes-e, s milyen munkára tartják alkalmasnak.. Kérdezze meg háziorvosát, mert a papírokat neki kell elindítania.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek