forrásból hallottam a Culevit nevű gyógyszerről

Közzétéve: 2011. 03. 08. 16:52 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! 65 éves nő vagyok, január közepén műtéten estem át, rosszindulatú petefészek daganatom volt, melyet eltávolítottak, most kemoterápiát kapok, az alábbi szereket: carboplatin, paclitaxel kiegészítve bevacizumabbal.. Több forrásból hallottam a Culevit nevű gyógyszerről, amelynek leírását olvastam az interneten és rosszindulatú daganatos betegek számára fejlesztették ki. Orvosi szakmai véleményt szeretnék kérni ennek a gyógyszernek az alkalmazásáról esetleges kockázatairól, mellékhatásairól, érdemes-e alkalmazni? Előre is köszönöm szépen a választ! Üdvözlettel,

Kedves Olvasó!
Termékeket jogszabály tiltja, hogy reklámozzunk. Ha nem gyógyszernek minősített termékről van szó, akkor pedig az orvosi ajánlást vagy betegek tapasztalatát keresse.
a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek