Hasi ileum bélkacsleszorítással operáltak meg
Közzétéve: 2011. 03. 07. 17:54 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 07. 17:54 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr! Hasi ileum bélkacsleszorítással operáltak meg, ami egy előző műtét következménye volt. Tehát a vágás a jobb oldalamon van. Előfordulhat, hogy a hasam bal oldalán, a köldöktől kissé balra is van egy bélszűkületem, de azt nem vették észre? Ui. kegyetlenül fáj a hasam ott, és most sem tudni miért. Köszönöm, ha segít a véleményével.
Kérdésével az operáló sebészhez kellene fordulnia, aki tudja, hogy mit talált a műtét során és mit talál, látott, tapasztalt, csinált.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


