Hogyan lehet különbséget tenni 2 típusú fájdalom közt
Közzétéve: 2011. 03. 11. 21:44 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 11. 21:44 -
• 1 perc olvasás
DOKTOR ÚR! Hogyan lehet különbséget tenni 2 típusú fájdalom közt: A feső hasi és a gerinccsigolyából előre sugárzó közt? Lehet azt tudni az orvosi tapasztalatból, hogy melyik milyen jellegű? Köszönöm, ha ír.
A felső hasi fájdalom lehet éles, tompa, időszakos vagy állandó, görcsös vagy nem, periodikus vagy sem. Az idegi eredetü fájdalom rendszerint állandó, inkább tompa.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


