• nátha
    • Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

      Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

    • Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

      Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

    • A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

      A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

  • melanóma
    • Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

      Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

    • A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

      A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

    • Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

      Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

  • egynapos sebészet
    • Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

      Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

    • Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

      Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

    • Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

      Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

Kata 1983

Orvos válaszol

Tisztelt Doktor Úr!

Augusztus 23-án hagytam abba a gyógyszer szedését 8 év után, mert az orvosom 3 hónapos szünetet javasolt. Azóta 2-szer megjött a szokott időbe. A második 1-2 nappal hamarabb...

... A férjemmel fokozottan figyelünk a védekezésre, óvszert használtunk (spermicidest) amivel nem történt semmi baj. A 2. vérzés elmúlása után szept 29-én voltam leghamarabb együtt a férjemmel illetve okt.1 én 2-án
2-3 napja viszont nagyon rosszul érzem magam hányingerem van és feszül a mellem szinte egész nap, allhasi fájdalmakat is érzek néha. Pontosan olyan tünetek, mint amit gyógyszer szedése kezdetén éreztem.
Kérem segítsen mi lehet az oka? Remélem nem vagyok terhes.: (
Lehetséges, hogy a gyógyszer elhagyása miatt van,felborult a hormonháztartásom?
Segítségét előre is köszönöm


VÁLASZ


Kedves Kérdező!
​​
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Kezelőorvosával egyeztesse a szükséges további lépéseket.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink