könyökhajlatomban bőrkiütés

Közzétéve: 2006. 09. 13. 13:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Címzett! A kérdésem az lenne, hogy kb 2 hete észrevettem, hogy a könyökhajlatomban valamilyen börkiütés jelent meg, ami most az utóbbi napokban elkezdett terjedni és nagyon viszketni - sajnos a börgyógyászatra csak 21-re kaptam időpontot, nem késő addig várni? Ha mód van rá, esetleg fényképet is tudok róla köldeni! Maradok tiszetlettel és előre is köszönöm a segítséget!

Sokkal egyszerűbb volna megmutani a háziorvosának ezt a foltot, akitől a bőrgyógyász vizsgálatáig kap kenőcsöt.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek