• nátha
    • Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

      Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

    • A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

      A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

    • A vírus, amit a kisgyerekes szülőknek fontos ismerniük

      A vírus, amit a kisgyerekes szülőknek fontos ismerniük

  • melanóma
    • Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

      Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

    • A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

      A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

    • Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

      Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

  • egynapos sebészet
    • Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

      Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

    • Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

      Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

    • Egy területen jó teljesítményt nyújt az egészségügy

      Egy területen jó teljesítményt nyújt az egészségügy

2012.09.hóban májcirrozist állapítottak meg,azóta laborleleteim eredményeim sokat javultak,,alkoholt azóta egyáltalán nem fogyasztok...

... Többféle gyógyszert szedek azóta is,pl:Verospiron, Nolpaza,Huma-pronol, viszont az alábbi panaszaim jelentkeztek:
A jobb lábam,bokám állandóan dagadt,az utóbbi időben háromszor is előfordult, hogy a szemhéjam is bedagad,valamint izületeim is állandóan fájnak főleg a vállam ésa karom.
A gyógyszereknek lehet ilyen mellékhatása?? A fenti gyógyszereket mennyi ideig kell,lehet szedni?


VÁLASZ


Úgy tűnik számomra, hogy nem gyógyszer mellékhatásról lehet szó, hanem az alapbetegségével lehet kapcsolatban a jelenség. Minden esetre javaslom, hogy a májbetegségét kezelő orvossal vegye fel a kapcsolatot.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink