nmoncsika
Közzétéve: 2011. 03. 17. 09:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 17. 09:15 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor! 5 hetes kismama vagyok és szeretném a segítségét kérni. A pajzsmirigyemmel van gondom, alulmükődik. Friss laboreredményem van , amin a TSH magas 7.81 az FT4 19.25. Sajnos az endokrinologushoz csak 7 nap múlva tudok menni megbeszélésre, hogy a gyógyszert , hogy kell szednem. Most Letroxot szedek 100-asból egy egészet, kérdésem az lenne, hogy ebből így nem lesz-e problémánk. Válaszát előre is köszönöm. nmoncsika
Néhány napos késedelem biztosan nem fog komoly következményekkel járni.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


