Saci mami
Közzétéve: 2011. 03. 10. 17:06 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 10. 17:06 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Nő! Lenyeltem véletlenül egy mandarin magot. Lehet-e belőle gondom, bajom, távozhat-e a szervezetemből egészben, mivel úgy tudom, hogy azt nem tudjuk megemészteni, ha megemésztjük mérgező lehet vagy sem? Szíves válaszát Saci mami jeligére várom, melyet előre is köszönöm. Köszönettel:
Kedves Kérdező!
Egy darab mandarinmag olyan kevés és kicsi, hogy ennyitő semmi baja nem lesz. Természetes úton távozik.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


