Saci mami

Közzétéve: 2011. 03. 10. 17:06 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Nő! Lenyeltem véletlenül egy mandarin magot. Lehet-e belőle gondom, bajom, távozhat-e a szervezetemből egészben, mivel úgy tudom, hogy azt nem tudjuk megemészteni, ha megemésztjük mérgező lehet vagy sem? Szíves válaszát Saci mami jeligére várom, melyet előre is köszönöm. Köszönettel:

Kedves Kérdező!
Egy darab mandarinmag olyan kevés és kicsi, hogy ennyitő semmi baja nem lesz. Természetes úton távozik.
a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek