Szív fájdalom, borda alatti fájdalom
Közzétéve: 2012. 06. 20. 10:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 20. 10:26 -
• 1 perc olvasás
Jelige: Szív fájdalom, borda alatti fájdalom Egy hónapja tart az egész dolog hogy a szívem és a bal oldalt a bordám alatt erős fájdalmat érzek...
... Néha érzem a hasamba ahogy lüktet az ér és általánosságba nem lehet leírni a fájdalmat az egész bal oldalam fáj szúr mintha teher lenne rajta de főleg a szívemnél és a bordám alatt. Ha mozgok vagy futok biciklizek,egyéb fizikai dolgot végzek semmit nem érzek a fájdalomból de mihelyt leülök vagy pihenek egyből fáj. Ekg szerint és többszöri háziorvosi vizsgálat után az orvosom azt állítja a szívem tökéletes.
Mi lehet a baj?
Köszönettel( 18 F)
VÁLASZ
Nemigen tudok a teljesen szokatlan panaszára magyarázatot adni. Arra kell gondolni, hogy a pihenéskor, üléskor helytelen, nem megfelelő testtartást foglal el. A terheléskor nem jelentkező panasz a szervi elváltozás ellen szól.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


