valami mozog a beleimben

Közzétéve: 2011. 03. 11. 21:39 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Doktor Úr/Nő! Minden evés után szinte érzem, hogy valami mozog a beleimben. Fáj, olyasmi érzés, mintha egy pióca törekedne benne előre. Mitől lehet ez? Voltam székletvizsgálaton , semmi. A béltükrözés is negatív. Köszönöm soraikat.

A pióca, ha számára megfelelő helyen megtapad, a táplálkozás végéig nem mozdul. Ezt követően spontán leválik a táplálkozás helyéről. Be kell vallanom, hogy ilyen jellegű panasszal sem a gyakorlatomban, sem a könyvekben nem találkoztam. Talán kikérdezés során jobban körül tudná írni a panaszát, de erre nincs lehetőségünk. Csak a kezelőorvosának van erre módja.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek